UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no nie wyobrażam sobie że siedząc na podwórku a obok bawią sie dzieci. .wjeżdża jakies auto a chwile potem poli na kogutach w kamizelkach i gnatach w ręku biegający w koło mojego domu no to troche przesadada co?