UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no nie wyobrażam sobie że siedząc na podwórku a obok bawią sie dzieci. .wjeżdża jakies auto a chwile potem poli na kogutach w kamizelkach i gnatach w ręku biegający w koło mojego domu no to troche przesadada co?


Anuluj