Sprzedawał papierosy i alkohol własnej produkcji

19
20.11.2018
Sprzedawał papierosy i alkohol własnej produkcji
fot. policja
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali mężczyznę trudniącego się sprzedażą papierosów własnej produkcji. Oprócz tego rozrabiał on również alkohol i także sprzedawał. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
Policjanci pionu PG mieli na uwadze jedno z pomieszczeń użytkowo garażowych przy ul. Słonecznej. Tam, jeden z mężczyzn miał sprzedawać i jednocześnie przechowywać towar bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano go w momencie, gdy był pomieszczeniu gospodarczym. Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli 420 „paczek” papierosów. Papierosy porcjowane były w woreczki strunowe. Dodatkowo w wynajmowanych przez sprawcę pomieszczeniach znajdowało się 48 worków foliowych z krajanką tytoniową a także alkohol w plastikowych i szklanych butelkach.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skoro produkował coś sam to chłop chciał coś robić i zarobić na życia ale bandyci policyjni znaleźli sobie dochód jak uprzykrzyć życie człowiekowi Może wasze okradanie społeczeństwa na przebywaniu na L4 było legalne ?
(2018.11.20)
morientes ciągle na posterunku, co na to lekarze? Obsesje można leczyć, buahaha
(2018.11.20)
straszne brawo dla policji czuje sie bezpieczniej na prawde zenada a na miescie 0 radiowozów ale łapcie dalej takich bandytów haha
(2018.11.20)
Przepraszam, ale skąd Policjanci mieli pewność, że towar był przeznaczony do sprzedaży a nie na własny użytek? W takich wypadkach nie ma że "można się domyślać", tylko są potrzebne dowody.
Kolo (2018.11.20)
@Kolo - Już na twoje życzenie zamieszczają skany akt, buahahaha
(2018.11.20)
gdyby rzad to robil to nazywalo by sie to walka z bezrobociem
(2018.11.20)

info

10  
  0
Konkretnie i z przytupem!!!
Lodzik (2018.11.20)

info

1  
  0
Artykuł z cyklu: "Jak ośmieszyć pracę własnej firmy cz. 387"
(2018.11.20)

info

5  
  0
Za zabicie są nieraz mmiejsze kary,a kto niechce pić i palić to nie kupuje poprostu.....
(2018.11.20)

info

10  
  0
Jak to jest że ci co chandlowali na większą skale dalej chandlują od wielu lat i są bezkarni?Ciekawostka.. . .
(2018.11.20)

info

1  
  1