19
20.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zawsze łapią pionki na pokaz?
(2018.11.20)

info

7  
  0
Zawsze łapią pionki na pokaz?
(2018.11.20)

info

4  
  0
A w telewizji Pisiory mówią żeby wyjść z inicjatywą i zakładać własne biznesy a w warm-mazurskim nie pozwalają bo rządzi PO
kim (2018.11.20)

info

3  
  1
W Polsce policja obywateli nie broni tylko goni
autoch (2018.11.20)
Jak byś wyszła z domu zamiast pisać tak komentarze to może byś zauważyła radiowozy pozdrawiam ;)
(2018.11.21)
Policja broni obywateli tylko wy widzicie te gorsze strony wiadomo jak to Polacy przecież właśnie przez to że policja ,,goni" niektórych obywateli inni są bezpieczni
Piłsudski (2018.11.21)
A na ul Broniewskiego melina od lat i cicho sza policja niby nic niewie.reka rękę myje.papierosy alkohol bezyna to co kto lubi.
? (2018.11.21)

info

3  
  0
Może sami kupują,albo sprzedają he he
(2018.11.21)

info

0  
  0
Cwaniaki zarobili grube miliony, w pace jest ich szef gdzie sa te zarobione miliony przez kilkalat czy wczesniej władze nie wiedziały o ich działal;nosci na terenie całego kraju Ciekawi mnie jaki będzie wyrok po kilku latach procesu SADU W ELBLAGU To wszystko wielka par. .. .. ścigamy biedaka za klecenie w domu papierosów i dostanie wyrok jak ten za miliony brawo dla naszej policji. .takich co sobie ckreca fajki jest wieli bo to zawsze taniej, zakup tytoniu nie sprawia kłopotów cz ja nie moge dla siebie wyk\recic kilka paczek fajek jaki to przepis prawa zabrania. .
palaczbiedak (2019.02.06)

info

2  
  0