UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
straszne brawo dla policji czuje sie bezpieczniej na prawde zenada a na miescie 0 radiowozów ale łapcie dalej takich bandytów haha
straszne brawo dla policji czuje sie bezpieczniej na prawde zenada a na miescie 0 radiowozów ale łapcie dalej takich bandytów haha