Wybrany wątek opinii
straszne brawo dla policji czuje sie bezpieczniej na prawde zenada a na miescie 0 radiowozów ale łapcie dalej takich bandytów haha
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Jak byś wyszła z domu zamiast pisać tak komentarze to może byś zauważyła radiowozy pozdrawiam ;)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0