Wybrany wątek opinii

straszne brawo dla policji czuje sie bezpieczniej na prawde zenada a na miescie 0 radiowozów ale łapcie dalej takich bandytów haha
(2018.11.20)
Jak byś wyszła z domu zamiast pisać tak komentarze to może byś zauważyła radiowozy pozdrawiam ;)
(2018.11.21)
Powrót do komentarzy