Przed policją schował się w szafie...

13
26.11.2017
Przed policją schował się w szafie...
Kryminalni z Elbląga zatrzymali 50-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd rejonowy w Elblągu. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.
Policjanci odnaleźli mężczyznę w jednym z mieszkań przy ulicy Płk. Dąbka w Elblągu. Przed mundurowymi ukrył się w szafie, a jego brat próbował wprowadzić policjantów w błąd, podając się za poszukiwanego brata. 50-latek został jednak szybko odnaleziony w mieszkaniu i zidentyfikowany. Został doprowadzony do aresztu, w którym spędzi najbliższe 6 miesięcy. Był poszukiwany do odbycia kary za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko mieniu.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Spryciarze" i "FakeTaxi" w jednym;)
ChowamSięWkominku (2017.11.26)

info

1  
  0
Nie wiecie ilu jest takich delikwentow, poszukiwani listem gonczym a siedza w domu i dupe grzeja. Pic na wode te listy goncze szczegolnie na wsiach.
91 (2017.11.26)
Ooo, wielkie rzeczy. A mamunia pewnego pana policjanta od gospodarczej czuje sie bezkarna, bo Krzys policjant. Moze sie to skonczy co, bo slebe to jest mamo policjanta.
(2017.11.26)

info

2  
  0
Kamery na mundurach, wtedy nie będa tak cwaniakowali.
(2017.11.26)

info

2  
  0
Przez przypadek mozna sie dowiedziec wielu rzeczy. Tez trafilem na taka babke z okolic Krolewiecka, w poblizu garow przy zdarzeniu, zaslaniala sie synem policjantem.
(2017.11.26)

info

2  
  0
A czy to nie o tego Krzyska grubaska chodzi co mial warsztat samochodowy?
(2017.11.26)

info

2  
  0
Dokladnie ten sam a pozniej z lewaka postanowil policjantem sie stac;) i takich to olo policajow mamy :(
(2017.11.26)

info

3  
  0
Krzyś, Krzyś. .. a no tak ten grubasek wykorzystuje swój zawód, to fakt
(2017.11.27)

info

2  
  0
Kiedy reforma i to gruntowna Policji? Afery za aferami, czyli im wolno a obywatelom nie! I to ma być w porządku?
kaskader (2017.11.27)

info

1  
  0
Kamery na mundurach i być może skończą się kłamstwa oraz oskarżanie obywateli o coś, czego nie zrobili. W sądach też powinny być sprawy nagrywane a jak wiemy nie są nagrywane. W tym kraju bez nadzoru nic nie będzie prawidłowo funkcjonować a potem dziwią się niektórzy, że politycy ingerują!
chcącyzmiany (2017.11.27)

info

1  
  1