A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kamer boją się najbardziej bandziory
Nie wierzę, że można wytrzymać 6 miesięcy w szafie.
@91 - -Masz rację, że w szczególności na wioskach policja sobie dziwnym trafem kompletnie nie radzi, szczególnie ta drogowa!