UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kamery na mundurach i być może skończą się kłamstwa oraz oskarżanie obywateli o coś, czego nie zrobili. W sądach też powinny być sprawy nagrywane a jak wiemy nie są nagrywane. W tym kraju bez nadzoru nic nie będzie prawidłowo funkcjonować a potem dziwią się niektórzy, że politycy ingerują!

chcącyzmiany

Anuluj