UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kamery na mundurach i być może skończą się kłamstwa oraz oskarżanie obywateli o coś, czego nie zrobili. W sądach też powinny być sprawy nagrywane a jak wiemy nie są nagrywane. W tym kraju bez nadzoru nic nie będzie prawidłowo funkcjonować a potem dziwią się niektórzy, że politycy ingerują!
chcącyzmiany