Powiedział policjantom, że ma trochę narkotyków. Okazało się, że jest ich dużo więcej

8
06.12.2015
Powiedział policjantom, że ma trochę narkotyków. Okazało się, że jest ich dużo więcej
(fot. KMP Elbląg)
W mieszkaniu 20-letniego elblążanina policjanci znaleźli 22 tabletki ekstazy i 30 gramów amfetaminy. Podczas przeszukania powiedział policjantom, że ma trochę narkotyków. Te "trochę" narkotyków pozwoliło funkcjonariuszom przedstawić mężczyźnie zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat wiezienia.
20-letni Michał W. został zatrzymany w miniony piątek, w swoim mieszkaniu w centrum Elbląga. Policjanci znaleźli u niego 30 gramów amfetaminy i 22 tabletki ekstazy. Funkcjonariusze ustalają skąd je miał i czy narkotyki chciał sprzedawać. Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dajcie mu to zeźreć wszystko za jednym razem, ćpun i nic więcej.
(2015.12.06)

info

12  
  4
wszystko dlatego, ze ludzie chca sie szybko nachapac pieniedzy nie myslac o konsekwencjach i o tym, ze inni ludzie moga przez to umrzec. Nie dziwie sie, bo teraz taka znieczulica, ze jak na ulicy bija kobiete to nikt nie reaguje, nie dziwie sie tez ze wzgledu na to, iz Polska to biedny kraj i kazdy orze jak moze.
totylkoelblag (2015.12.06)

info

1  
  7
@Totylkoelblag Na tym nie zarobisz. .. taka plotka to jedynie pseudo prestiz zdobecie wsrod podobnych do siebie no i wyrok na klate:P
(2015.12.06)

info

2  
  3
Słychać po twojej wypowiedz że na zjedzie cię. Robili
(2015.12.06)
Ja tu nic nie slysze
(2015.12.06)

info

1  
  1
Narkomanstwo wstretne, pozniej taka kobieta boi sie sama na miasto wyjsc bo takiemu cpunowi na dzialke zabraknie
(2015.12.06)
Nie rozumiemy, napisz po polsku!
(2015.12.06)
pewnie z Pekinu, tam same obrzempały, pijaki i ćpuny że też policja tego tam nie widzi
(2015.12.07)

info

0  
  1