Powiedział policjantom, że ma trochę narkotyków. Okazało się, że jest ich dużo więcej
(fot. KMP Elbląg)
W mieszkaniu 20-letniego elblążanina policjanci znaleźli 22 tabletki ekstazy i 30 gramów amfetaminy. Podczas przeszukania powiedział policjantom, że ma trochę narkotyków. Te "trochę" narkotyków pozwoliło funkcjonariuszom przedstawić mężczyźnie zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat wiezienia.