UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wszystko dlatego, ze ludzie chca sie szybko nachapac pieniedzy nie myslac o konsekwencjach i o tym, ze inni ludzie moga przez to umrzec. Nie dziwie sie, bo teraz taka znieczulica, ze jak na ulicy bija kobiete to nikt nie reaguje, nie dziwie sie tez ze wzgledu na to, iz Polska to biedny kraj i kazdy orze jak moze.
totylkoelblag