UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszystko dlatego, ze ludzie chca sie szybko nachapac pieniedzy nie myslac o konsekwencjach i o tym, ze inni ludzie moga przez to umrzec. Nie dziwie sie, bo teraz taka znieczulica, ze jak na ulicy bija kobiete to nikt nie reaguje, nie dziwie sie tez ze wzgledu na to, iz Polska to biedny kraj i kazdy orze jak moze.
totylkoelblag