Policyjny "remanent"

10
17.02.2016
Policyjny remanent
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą w jednym z mieszkań przy ul. Malborskiej zabezpieczyli ponad 600 paczek papierosów. 60-letnia kobieta prowadziła w nim sprzedaż wyrobów tytoniowych. Tylko podczas policyjnego przeszukania do mieszkania zapukało kilka osób. Tym razem usłyszeli, że ..."trwa remanent”.
Paczki papierosów, które 60-latka miała w mieszkaniu były pochowane w różnych miejscach, w tym w szafie z odzieżą oraz za łóżkiem. Łącznie policjanci PG znaleźli w mieszkaniu ponad 600 paczek różnych marek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Kobieta przyznała się, że handlowała nimi. W czasie, gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie do drzwi pukało kilka osób chcących kupić papierosy. Tym razem jednak usłyszeli, że „trwa remanent”. Kobiecie, u której policjanci znaleźli wyroby tytoniowe grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Babcia na leki teraz nie bedzie miala! Lobuzy babke zabily!
(2016.02.17)

info

14  
  1
Kobiecina fajek nie sprzedawała z dobrobytu. Nikomu nic złego nie robił ale bandyckie państwo musi udupić najbiedniejszą warstwę społeczną bo ci co kradną miliony trzymają ich "w szachu"
(2016.02.17)

info

23  
  1
Niech zarobki wzrastają w takim tempie jak wzrastają ceny Polskich papierosów to ludzi będzie stać na takie papierosy i nie będą musieli kupować "ruskich", a inni nie będą musieli parać się ich sprzedażą. Fakt faktem np. w Niemczech paczka fajek kosztuje 20 zł, tyle, że w tych Niemczech zarabia się 4/5 razy więcej. Więc dla nich to tak jakby Polak kupował paczkę za 5 zł. A poza tym czy ktokolwiek kto nad tym panuje ma choć trochę mózgu?? W naszych Polskich realiach przy takich cenach papierosów (właśnie znowu zdrożały o 50gr) wiadomo, że kolejni przejdą się na ruskie i wpływy do budżetu zamiast wzrosnąć to zmaleją. No ale Polska to kraj absurdów, nie od dzisiaj.
Brawadlawladzy (2016.02.17)
Brawo policja PG, dobić leżącego!!! Trzeba wspomóc złodziejski RZĄD. Może premię jakąś dadzą?
rych (2016.02.17)
A moim zdaniem powinni też się wziąć za handel benzyną proponuje czerwony pasek przy biedrące blok
grunwaldzka 5 (2016.02.17)
Czuje spięcie w powietrzu może być ostro
wystraszony sąsiad (2016.02.17)
Mam obawy że syn meliniarza to gej bo zawsze się patrzy na mnie teraz naprawdę się boje o tyłek
(2016.02.17)
Więcej przy nim po karnister sie nie schylę bo patrzy mi na tyłek
(2016.02.17)
Masz rację kolego może cię załadować przez lejek i szukaj wiatru we mgel
(2016.02.17)
hmm. .a gdzie pozujący policjant ma rękawiczki? PROFESJONALIZM buahaha
(2016.02.17)

info

2  
  0