Wybrany wątek opinii

Niech zarobki wzrastają w takim tempie jak wzrastają ceny Polskich papierosów to ludzi będzie stać na takie papierosy i nie będą musieli kupować "ruskich", a inni nie będą musieli parać się ich sprzedażą. Fakt faktem np. w Niemczech paczka fajek kosztuje 20 zł, tyle, że w tych Niemczech zarabia się 4/5 razy więcej. Więc dla nich to tak jakby Polak kupował paczkę za 5 zł. A poza tym czy ktokolwiek kto nad tym panuje ma choć trochę mózgu?? W naszych Polskich realiach przy takich cenach papierosów (właśnie znowu zdrożały o 50gr) wiadomo, że kolejni przejdą się na ruskie i wpływy do budżetu zamiast wzrosnąć to zmaleją. No ale Polska to kraj absurdów, nie od dzisiaj.
Brawadlawladzy (2016.02.17)
Brawo policja PG, dobić leżącego!!! Trzeba wspomóc złodziejski RZĄD. Może premię jakąś dadzą?
rych (2016.02.17)
Powrót do komentarzy