Brawo policja PG, dobić leżącego!!! Trzeba wspomóc złodziejski RZĄD. Może premię jakąś dadzą?rych
Brawo policja PG, dobić leżącego!!! Trzeba wspomóc złodziejski RZĄD. Może premię jakąś dadzą?