UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kobiecina fajek nie sprzedawała z dobrobytu. Nikomu nic złego nie robił ale bandyckie państwo musi udupić najbiedniejszą warstwę społeczną bo ci co kradną miliony trzymają ich "w szachu"


Anuluj