UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kobiecina fajek nie sprzedawała z dobrobytu. Nikomu nic złego nie robił ale bandyckie państwo musi udupić najbiedniejszą warstwę społeczną bo ci co kradną miliony trzymają ich "w szachu"
Kobiecina fajek nie sprzedawała z dobrobytu. Nikomu nic złego nie robił ale bandyckie państwo musi udupić najbiedniejszą warstwę społeczną bo ci co kradną miliony trzymają ich "w szachu"