Policyjny dozór dla sprawcy pobicia

8
10.11.2015
Policyjny dozór dla sprawcy pobicia
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci przedstawili wczoraj (9 listopada) zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała 40-letniemu mieszkańcowi Braniewa, który pobił znajomego podczas wspólnej imprezy. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci wyjaśniali wczoraj okoliczności pobicia 52-letniego mężczyzny w jednym z braniewskich lokali. Do zdarzenia doszło podczas wspólnie obchodzonej imprezy okolicznościowej. Z nieustalonych przyczyn 40-letni sprawca, mieszkaniec Braniewa, zrzucił z krzesła 52-latka, a następnie bijąc go rękoma i kopiąc spowodował ciężkie uszkodzenia ciała mężczyzny. Pokrzywdzony trafił do elbląskiego szpitala.
   Sprawca usłyszał w dniu wczorajszym zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała, za który Kodeks Karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili rónież do prokuratora z wnioskiem o środek zapobiegawczy – decyzją prokuratora sprawca otrzymał policyjny dozór.
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciszewska "zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała 40-letniemu mieszkańcowi Braniewa, który pobił współbiesiadnika podczas wspólnej imprezy. " Przecież to jawne wyrabianie statystyk żeby podwiesić się pod umorzenia innych przestępstw. Komunikat powinien brzmieć " Obaj mieli powyżej 0,5 promila, ale to już inne artykuły niepasujące do protokołu
(2015.11.10)
Co z tego ułomny człeku, że mieli powyżej 0,5 promila? Twoim zdaniem tłumaczy to pobicie?
(2015.11.10)
bardzo cięzka kara, za cięzkie pobicie, ani dnia w areszcie. myslę, że niektórych w wymiarze sprawiedliwości może mocno zaskoczyć niezapowiedziany powrót ministra Ziobro.
(2015.11.10)

info

2  
  0
Dozór brak słów wychłostać bydlaka i to publicznie na placu Jagiellończyka
(2015.11.10)

info

6  
  1
W Baraniewie nie ma Jagiellończyka. ..
(2015.11.10)
Jak nie ma w Braniewie ta w Elblągu większa publika będzie a po wszystkim na pal jak Azję Duchajbejowicza to da do myślenia
(2015.11.11)
w Braniewie mieszkają same dzikusy tak jak w Pasłęku
joolk (2015.11.12)

info

2  
  0
powinien juz kisic na sankach
(2015.11.12)

info

0  
  0