UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie ma w Braniewie ta w Elblągu większa publika będzie a po wszystkim na pal jak Azję Duchajbejowicza to da do myślenia
Jak nie ma w Braniewie ta w Elblągu większa publika będzie a po wszystkim na pal jak Azję Duchajbejowicza to da do myślenia