Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja
(fot. KMP Elbląg)
W jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu doszło do kradzieży. Młody mężczyzna zabrał ze sklepowych półek, czapkę, torbę turystyczną oraz butelkę whisky. Wszystko o łącznej wartości blisko 200 złotych, a następnie ze skradzionym towarem zaczął uciekać. Zatrzymał go policjant, który po służbie robił w tym samym sklepie zakupy. Był nim zastępca komendanta policji.