Wybrany wątek opinii

Szanowni Państwo. Czytać ze zrozumieniem proszę. Policjant po służbie - płacą mu za służbę, a nie cały czas. Inaczej musiałby zarabiać za 24h pracy na dobę, a płacą za 1/3 tego. Ekspedienta po pracy nie zatrzymuje złodzieja, bo jest po pracy. A powinna? Bo w tym sklepie, co był złodziej, pracuje? Ogarnijcie się wreszcie zazdrośnicy, albo zapiszcie się do Policji. Co, w głowie coś nie tak? Wyroczek się nie zatarł? Płaskostopie? Stąd ten jad?
StefanMaruszeczko (2017.07.23)
@StefanMaruszeczko - I tu się mylisz !!! Policjantem się jest 24 godziny na dobę i niezależne jest to, czy ma służbę czy też nie !!!
(2017.07.24)
Się jest 24 godziny na dobę policjantem to nie dziwne, że emerytura po 15 latach.
(2017.07.24)
Powrót do komentarzy