UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowni Państwo. Czytać ze zrozumieniem proszę. Policjant po służbie - płacą mu za służbę, a nie cały czas. Inaczej musiałby zarabiać za 24h pracy na dobę, a płacą za 1/3 tego. Ekspedienta po pracy nie zatrzymuje złodzieja, bo jest po pracy. A powinna? Bo w tym sklepie, co był złodziej, pracuje? Ogarnijcie się wreszcie zazdrośnicy, albo zapiszcie się do Policji. Co, w głowie coś nie tak? Wyroczek się nie zatarł? Płaskostopie? Stąd ten jad?

StefanMaruszeczko