14
22.07.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najbardziej żałosne jest, że dostanie grzywnę. .. a do robót społecznych na miesiąc, to nie łaska ? Jakby kamienie na szosie połupał, to odechciałoby mu się może kradzieży.
(2017.07.24)

info

2  
  0
@StefanMaruszeczko - I tu się mylisz !!! Policjantem się jest 24 godziny na dobę i niezależne jest to, czy ma służbę czy też nie !!!
Się jest 24 godziny na dobę policjantem to nie dziwne, że emerytura po 15 latach.
@Pani.Ekspedientka - Zgadzam się z tym co powiedziałaś
xxx (2017.07.26)