Policjanci zatrzymali 33-latka z marihuaną
33-letni mężczyzna odpowie za posiadanie marihuany oraz groźby wobec swojej byłej partnerki. Policjanci prewencji zatrzymali go po tym, jak dobijał się do drzwi kobiety. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli przy 33-latku ponad 15 gramów marihuany. Podejrzany przyznał, że miał zamiar spróbować suszu, jednak nie zdążył tego uczynić. Teraz odpowie przed sądem.