UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tyton to narkotyk prosze wszyskich pozamykac wodka oglupia i niszczy watrobe prosze wszyskich palacych i pijacych pozamykac bo zagrażaja sami sobie. .. marihuana jeszcze nikogo nie zabila i nie da sie jej przedawkować wiec pisiory zrobcie cos tym