UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nawet jeżeli to powyżej było pisane po pijaku, to jednak taki wpis powinien być ukarany jeżeli nie przez sąd, to przez redaktora, np. rocznym niedopuszczeniem do publikowania. Chyba, że autor jest leczony w poradni zdrowia psychicznego, to wtedy jest to okoliczność łagodząca.


Anuluj