UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tyton to narkotyk prosze wszyskich pozamykac wodka oglupia i niszczy watrobe prosze wszyskich palacych i pijacych pozamykac bo zagrażaja sami sobie. .. marihuana jeszcze nikogo nie zabila i nie da sie jej przedawkować wiec pisiory zrobcie cos tym