UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tyton to narkotyk prosze wszyskich pozamykac wodka oglupia i niszczy watrobe prosze wszyskich palacych i pijacych pozamykac bo zagrażaja sami sobie. .. marihuana jeszcze nikogo nie zabila i nie da sie jej przedawkować wiec pisiory zrobcie cos tym


Anuluj