Policjanci poszukują sprawcy kradzieży

10
28.11.2017
Policjanci poszukują sprawcy kradzieży
Policja poszukuje tego mężczyznę (fot. policja)
Policjanci z Elbląga poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu podczas kradzieży sklepowej. Proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.
Zdarzenie miało miejsce 6 października około godziny 19 w jednym ze sklepów przy ulicy Okulickiego w Elblągu. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który wyszedł ze sklepu z koszykiem pełnym kosmetyków. Wartość skradzionych artykułów to 1200 zł.
   Policjanci prowadzący dochodzenie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn. Osoby które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie (055 230 16 34 lub 055 230 16 20 oraz 997 i 112). Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia całkowitą anonimowość.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

"Policja zapewnia całkowitą anonimowość. " to FIKCJA! A poza tym policji i prokuraturze i sądom NIE POMAGA SIĘ!!! To ich praca, biorą kase i niech idą w teren i pracują, a nie jeden taki z drugim się wymądrza kim on nie jest a to tylko zwykła robota ale za jaką kasę. Jeszcze czego. .. za darmo to. .. Dziękuję, postoję.
(2017.11.29)

info

3  
  10
A po co szukać tego kolesia? 1200 zł? Niska szkodliwość czyny. Umorzyć! Tak postepuje prokuratura. DLaczego miałoby być inaczje w tej sprawie? Pewnie z głupoty to zrobił, nie wart ściagania haha Jak ja miałem problem to policja i prokury się wypięli na mnie, a teraz skomlą o pomoc, żenada! Nie pomaga się tym instytucjom. NIGDY! To ich praca.
(2017.11.29)

info

2  
  7
ja do gazet nie piszę jak mi w pracy nie idzie hahah a poza tym policja to firma o niskim poszanowaniu wartości hehe przykładów w sieci masa
(2017.11.29)

info

1  
  4
"Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres policja@elblag. ol. policja. gov. pl. Policja zapewnia całkowitą anonimowość" - przed kim? Przed wami czy przestępcami? haha przecież jak napiszę to od razu mnie namierzycie po IP hahah na pewno się wychylę hahaha
(2017.11.29)

info

2  
  0
za te prowokacje na ulicach manifestacji odpowiedzlanosc spada na cała firmę mili-policyjną, nie pomagać za to co oni ludziom robią!
(2017.11.29)

info

1  
  0
No to się obudzili. W czerwcu, są naprawdę szybcy.
(2017.11.29)

info

2  
  0
Czym więcej nieprawidłowości zgłaszasz Policji, tym potem masz więcej z nimi problemów, bo nie możesz za dużo dawać im zajęcia! A tylko spróbuj ich skrytykować, no to masz przesr. .e! Wybaczcie, ale my takiej Policji to nie chcemy!!!
wiciu (2017.11.29)

info

2  
  0
Zdarzenie miało miejsce 6 października, a oni dają ogłoszenie z prośbą o pomoc dopiero teraz?? Przecież ten człowiek przez tyle czasu aby uciec przed wymiarem sprawiedliwości już zdążył zapewne wyjechać do Etiopii, przejść operację plastyczną, zapuścić brodę jak Mahomet czy nawet zmienić płeć! Być może teraz jako kobieta skacze gdzieś po drzewach w Afryce i szuka bananów. Raczej już go nie znajdziecie.
StefanK (2017.11.29)

info

1  
  0
To kulson z Zawady
Tadzik z szarych (2017.11.29)

info

2  
  0
z twarzy jest podobny do zupełnie nikogo
(2017.11.30)

info

0  
  0