UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czym więcej nieprawidłowości zgłaszasz Policji, tym potem masz więcej z nimi problemów, bo nie możesz za dużo dawać im zajęcia! A tylko spróbuj ich skrytykować, no to masz przesr. .e! Wybaczcie, ale my takiej Policji to nie chcemy!!!

wiciu