UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja do gazet nie piszę jak mi w pracy nie idzie hahah a poza tym policja to firma o niskim poszanowaniu wartości hehe przykładów w sieci masa
ja do gazet nie piszę jak mi w pracy nie idzie hahah a poza tym policja to firma o niskim poszanowaniu wartości hehe przykładów w sieci masa