UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za te prowokacje na ulicach manifestacji odpowiedzlanosc spada na cała firmę mili-policyjną, nie pomagać za to co oni ludziom robią!
za te prowokacje na ulicach manifestacji odpowiedzlanosc spada na cała firmę mili-policyjną, nie pomagać za to co oni ludziom robią!