Pobili nieletniego, bo nie chciał klaskać

14
10.04.2015
Pobili nieletniego, bo nie chciał klaskać
Trzech mężczyzn w wieku od 18 do 22 lat odpowie za pobicie nieletniego. Kryminalni ustalili, że podejrzani bez powodu zaczepili 15-latka, a następnie kazali mu klaskać. Gdy nieletni odmówił zaczęli go bić i kopać po całym ciele. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.
7 kwietnia policjanci zostali poinformowani, że na placu zabaw w Braniewie doszło do pobicia. Funkcjonariusze, którzy pracowali nad sprawą ustalili wówczas, że pokrzywdzonym jest 15-letni chłopak. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że został on zaczepiony bez powodu przez grupę młodych mężczyzn, którzy żądali by zaklaskał. Kiedy 15-latek odmówił, agresorzy zaczęli go bić i kopać po całym ciele.
   Kryminalni ustalili, że w pobiciu brał udział 22-latek oraz jego 18-letni koledzy. Podejrzani usłyszeli wczoraj zarzuty. Teraz grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
   
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czy ten pobity nie ma ojca i innych mężczyzn w rodzinie?? Mam dalej mówić ?
joolk (2015.04.10)

info

17  
  8
masz iść do psychiatry a nie zachęcać do bijatyki.
(2015.04.10)

info

3  
  15
Zamknac oszolomow na 3 lata moze sie czegos nsucza bo co z nich wyrosnie nic dobrego
(2015.04.10)

info

19  
  0
do POrtelu: warto by bylo gdybyscie przy takich artykulach zamieszczali zdjecia tych oszolomow aby kazdy mogl ich pozniej wytykac na ulicy, nie wpuszczac do sklepow, restauracji, stacji benzynowych itd
opus (2015.04.10)

info

16  
  0
Pietnastoletni mężczyzna brawo gościu 💪a te łajzy teraz będą klaskać w pudle!!!!!
-'":;,?)(*&^/$#@! (2015.04.10)

info

9  
  0
Od nieróbstwa w głowie mózg się lasuje i głupoty po głowie chodzą. Zabawkę sobie czuby znalazły. Pewnie, przykładnie ukarać aby zapamiętali na całe życie. Ciekawe, co na to rodzice tych bandytów ??
................? (2015.04.10)

info

3  
  0
ZACZEPILI bez powodu czyli jakby znależli powód np, ubiór chłopaka kolor włosów itd, ,, ,itp to można było go zbić skopać a nawet zabić? nauczcie się pisać. .. ..
xxxxxlll (2015.04.10)

info

3  
  0
zawsze silni w kilku nad chlopcem 15 letnim zamknac wandali i wyzucic klucz w geste pokrzywy chamy bawoly i jeszcze panstwo ma ich utrzymywac w wiezieniu a uciac lapy i do lasu wykopac. Eli.
(2015.04.10)

info

3  
  0
niech zrobią coś z tymi z wiejskiej tyle lat haraczy
(2015.04.10)

info

2  
  0
Brawa dla tych Panow! W pierdlu to beda mieli owacje na stojaco!
Aiki (2015.04.11)

info

9  
  0