UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do POrtelu: warto by bylo gdybyscie przy takich artykulach zamieszczali zdjecia tych oszolomow aby kazdy mogl ich pozniej wytykac na ulicy, nie wpuszczac do sklepow, restauracji, stacji benzynowych itd

opus

Anuluj