UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do POrtelu: warto by bylo gdybyscie przy takich artykulach zamieszczali zdjecia tych oszolomow aby kazdy mogl ich pozniej wytykac na ulicy, nie wpuszczac do sklepow, restauracji, stacji benzynowych itd
opus
do POrtelu: warto by bylo gdybyscie przy takich artykulach zamieszczali zdjecia tych oszolomow aby kazdy mogl ich pozniej wytykac na ulicy, nie wpuszczac do sklepow, restauracji, stacji benzynowych itd
opus