Pijany spowodował kolizję

5
02.07.2017
Pijany spowodował kolizję
2,5 promila alkoholu w organizmie - taki wynik pokazał alkotest u kierującego zatrzymanego przez policjantów ruchu drogowego. Mężczyzna spowodował kolizję.
Właśnie w trakcie obsługi zdarzenia drogowego policjanci wyczuli od 33-letniego mężczyzny zapach alkoholu. Sytuacja miała miejsce wczoraj (1 lipca) w miejscowości Krosno. Sprawca zdarzenia poruszał się vw passatem. Nie posiadał uprawnień do kierowania.
   Innym, ale również nietrzeźwym kierującym, był 45-latek, który w okolicach Kadyn otarł się autem o barierę ochronną. Mężczyzna wrócił do domu, jednak po chwili sam zadzwonił na policję informując o kolizji. W chwili badania miał 1,46 promila alkoholu w organizmie.
   Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami na czas określony przez sąd.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kolejne potwierdzenie, żeby częściej wysyłać patrole na wioski w szczególności te przy Elblągu.
(2017.07.02)
Najlepiej PKSem
(2017.07.02)
Ostatnio jeżdżę w różnych miejscach i szukam, gdzie jest jakiś patrol, poznikali jak kamfora !!!!! Halo halo, gdzie jest nasza Policja!!!
(2017.07.02)

info

4  
  4
oni mają bezpieczeństwo w małych miejscowościach głęboko w odbytnicy.
(2017.07.02)

info

4  
  4
@ " głęboko w odbytnicy. " - Jak tak rzeczywiście jest to dzisiaj się jest komendantem a jutro można nim nie być. .. jak się ma obywateli głęboko itd.
(2017.07.03)

info

2  
  1