Wybrany wątek opinii
Kolejne potwierdzenie, żeby częściej wysyłać patrole na wioski w szczególności te przy Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Najlepiej PKSem
Do moderacji
Odpowiedz
3
0