UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ " głęboko w odbytnicy. " - Jak tak rzeczywiście jest to dzisiaj się jest komendantem a jutro można nim nie być. .. jak się ma obywateli głęboko itd.


Anuluj