UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio jeżdżę w różnych miejscach i szukam, gdzie jest jakiś patrol, poznikali jak kamfora !!!!! Halo halo, gdzie jest nasza Policja!!!
Ostatnio jeżdżę w różnych miejscach i szukam, gdzie jest jakiś patrol, poznikali jak kamfora !!!!! Halo halo, gdzie jest nasza Policja!!!