UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio jeżdżę w różnych miejscach i szukam, gdzie jest jakiś patrol, poznikali jak kamfora !!!!! Halo halo, gdzie jest nasza Policja!!!


Anuluj