Pijany rowerzysta

8
01.02.2019
Pijany rowerzysta
(fot. KMP w Elbląg)
1,46 promila miał po zbadaniu go alkotestem pewien rowerzysta zatrzymany w okolicach Nowakowa. Mężczyznę ukarano 500 złotowym mandatem za jazdę rowerem po pijanemu.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (31 stycznia) około godziny 18. Kobieta jadąca samochodem, aby nie potrącić rowerzysty była zmuszona zjechać na lewe pobocze. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce stwierdzili, że rowerzysta, który próbował skręcać w lewo, co prawda ma kamizelkę odblaskową i oświetlenie jednak jego stan trzeźwości budzi zastrzeżenia. Badanie alkotestem wykazało 1,46 promila. Mężczyzna dalej już rowerem nie pojechał. Został ukarany mandatem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jeszcze powinno być: a pojazd - rower odholowano na policyjny parking :) :) :)
(2019.02.01)

info

10  
  2
prawidłowa postawa rowerzysty. Popieram.
(2019.02.01)

info

2  
  3
Na wsiach to przecież norma. .. ..
nic.nowego (2019.02.02)

info

3  
  3
Kolejny sukces policji brawo podwyżka się należy
(2019.02.02)

info

3  
  3
nie mają sukcesów w kierowcach to na rowerzystów polują. Jaka szkoda że już prawka nie można im odebrać na rowerze a gdyby tak pieszych karać za zakazy postoju, brak reklamówki na zakupach czy prędkość na chodniku ? To byłby dopiero raj dla oprawców.
(2019.02.03)

info

2  
  4
Nie piszcie bzdur, bo każdy pijany rowerzysta to ogromne zagrożenie nie tylko dla niego. Może byście tak trochę najpierw pomyśleli a potem komentowali?
(2019.02.03)

info

5  
  3
Oj, tam. Oj, tam. Na rozgrzewkę wypił.
Misiu (2019.02.03)

info

0  
  2
Jak najbardziej prawidłowa postawa. Chłop sobie wypił to nie chciał jechać autem tylko wybrał rower. Każdy tak robi a policjia wścieka się że statystyki spadły z tego powodu.
(2019.02.04)

info

1  
  1