UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie mają sukcesów w kierowcach to na rowerzystów polują. Jaka szkoda że już prawka nie można im odebrać na rowerze a gdyby tak pieszych karać za zakazy postoju, brak reklamówki na zakupach czy prędkość na chodniku ? To byłby dopiero raj dla oprawców.