UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najbardziej prawidłowa postawa. Chłop sobie wypił to nie chciał jechać autem tylko wybrał rower. Każdy tak robi a policjia wścieka się że statystyki spadły z tego powodu.


Anuluj