UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak najbardziej prawidłowa postawa. Chłop sobie wypił to nie chciał jechać autem tylko wybrał rower. Każdy tak robi a policjia wścieka się że statystyki spadły z tego powodu.
Jak najbardziej prawidłowa postawa. Chłop sobie wypił to nie chciał jechać autem tylko wybrał rower. Każdy tak robi a policjia wścieka się że statystyki spadły z tego powodu.