UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie mają sukcesów w kierowcach to na rowerzystów polują. Jaka szkoda że już prawka nie można im odebrać na rowerze a gdyby tak pieszych karać za zakazy postoju, brak reklamówki na zakupach czy prędkość na chodniku ? To byłby dopiero raj dla oprawców.


Anuluj