Pijani podróżowali zaprzęgiem konnym

7
16.04.2019
Pijani podróżowali zaprzęgiem konnym
W dość nietypowy sposób zakończyli podróż zaprzęgiem konnym dwaj mężczyźni. Młodszy z nich na widok policyjnego patrolu przekazał lejce siedzącemu obok starszemu koledze. Jak ustalili chwilę później funkcjonariusze – obaj byli pijani. Teraz nie unikną już odpowiedzialności.
W piątek (12 kwietnia) policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na kierującego zaprzęgiem konnym mężczyznę. Woźnica na widok radiowozu przekazał szybko lejce swojemu młodszemu znajomemu, który siedział obok. Na nic jednak zdała się próba uniknięcia kontroli. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzn. Okazało się, że ten, który jechał jako pierwszy miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, a jego kolega blisko 0,4 promila. Teraz nie unikną już odpowiedzialności.
   Policjanci po raz kolejny podkreślają, że nie ma żadnego pobłażania dla tych, którzy decydują się kierować znajdując się pod działaniem alkoholu!
   
sierż. sztab.Jolanta Sorkowicz, KPP Braniewo

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ja rowerkiem po 4 piwka Ch i 200ml kropnioczka wracam rowerkiem lub elektronogom
Hehehekaszubek (2019.04.16)

info

0  
  0
To młodszy starszemu czy starszy młodszemu przekazał leję ?? Przyczyna kontroli byla pewnie nadmierna prędkość. ..
Sdsdyyy (2019.04.16)

info

3  
  0
Ale koń był, trzeźwy to w czym problem ? Do domu (stajni) trafi sam.
Furman (2019.04.16)

info

12  
  0
kto to pisze te artykuly do szkoly
ryyba (2019.04.17)

info

1  
  0
Wiochmeni zawsze na pierwszych stronach w mediach !!! Może tak policja zacznie częściej zaglądać na obrzeża Elbląga, Braniewa i innych miejscowości, bo sytuacja naprawdę jest poważna. Coraz więcej zagrożeń właśnie na wsiach a będzie jeszcze gorzej jak zaczną się żniwa !!!
sołtysowy (2019.04.17)

info

1  
  1
Ten drugi mógł nie przyjmować lejców :D dawno ale to dawno już nie widziałem zaprzęgu konnego.
Tomasz 85 (2019.04.18)

info

0  
  0
Ale przecież zaprzęg konny to pojazd autonomiczny?nie musiał nikt kierować i tak koń do domu by trafił,nie wiedzą tego policjanci?
Sddg (2019.04.19)

info

0  
  0