UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiochmeni zawsze na pierwszych stronach w mediach !!! Może tak policja zacznie częściej zaglądać na obrzeża Elbląga, Braniewa i innych miejscowości, bo sytuacja naprawdę jest poważna. Coraz więcej zagrożeń właśnie na wsiach a będzie jeszcze gorzej jak zaczną się żniwa !!!

sołtysowy