UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiochmeni zawsze na pierwszych stronach w mediach !!! Może tak policja zacznie częściej zaglądać na obrzeża Elbląga, Braniewa i innych miejscowości, bo sytuacja naprawdę jest poważna. Coraz więcej zagrożeń właśnie na wsiach a będzie jeszcze gorzej jak zaczną się żniwa !!!
sołtysowy