Ja rowerkiem po 4 piwka Ch i 200ml kropnioczka wracam rowerkiem lub elektronogomHehehekaszubek
Ja rowerkiem po 4 piwka Ch i 200ml kropnioczka wracam rowerkiem lub elektronogom