UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiochmeni zawsze na pierwszych stronach w mediach !!! Może tak policja zacznie częściej zaglądać na obrzeża Elbląga, Braniewa i innych miejscowości, bo sytuacja naprawdę jest poważna. Coraz więcej zagrożeń właśnie na wsiach a będzie jeszcze gorzej jak zaczną się żniwa !!!

sołtysowy

Anuluj