UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale miała pecha!!!! Młoda dziewczyna i pijana za kierownicą! !! Niech zdjęcie jej wstawia... Masakra. Prace społeczne albo do więzienia!


Anuluj