Wybrany wątek opinii
KAŻDY przyrząd do mierzenia prędkości obarczony jest błędem, zazwyczaj około +- 3km/h KAŻDY sąd skaże go za jazdę z prędkością 98km/h. Mandat TAK, ale prawojazdy w kieszeni. (całkowicie pomijam to, że KAŻDY ręczny miernik prędkości w Elbląskiej drogówce, to szajsy. .. )
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Obeznany - Jak podpiszesz to już masz pozamiatane!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Masz 7 dni na odwołanie się.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@paragraf - za czyn niebędący wykroczeniem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0