UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

KAŻDY przyrząd do mierzenia prędkości obarczony jest błędem, zazwyczaj około +- 3km/h KAŻDY sąd skaże go za jazdę z prędkością 98km/h. Mandat TAK, ale prawojazdy w kieszeni. (całkowicie pomijam to, że KAŻDY ręczny miernik prędkości w Elbląskiej drogówce, to szajsy. .. )

Obeznany

Anuluj