UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyrywkowe kontrolę trzeźwości? Pewnie teraz będą stać na Mazurskie i trzepac każdego porządnego obywatela. Nie pozdrawiam tych z drogówki
Obywatel
Wyrywkowe kontrolę trzeźwości? Pewnie teraz będą stać na Mazurskie i trzepac każdego porządnego obywatela. Nie pozdrawiam tych z drogówki
Obywatel