UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyrywkowe kontrolę trzeźwości? Pewnie teraz będą stać na Mazurskie i trzepac każdego porządnego obywatela. Nie pozdrawiam tych z drogówki

Obywatel

Anuluj