UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stale te same miejscowości od lat i nic tam się nie zmienia tylko może motocykle, quady i samochody. Te patologiczne zachowania chyba nigdy tam się nie zmienią.

guru

Anuluj